Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mamy niewyedukowane społeczeństwo, które nic nie wie o obcych kulturach. Ludzie nie rozumieją np., że Syria od dawna jest państwem świeckim. Syryjczycy bardzo szybko dostosują się do zasad panujących w Polsce. Sama Libia w 1956r. przyjęła ponad 5tys. uchodźców z Polski. Wstyd jest, że u nas jest taka wielka burza wokół przyjęcia 2tys. Mamy krótką i bardzo wybiórczą pamięć historyczną. Nie szanujemy też zobowiązań międzynarodowych, które podjęliśmy.
to tak dla przypomnienia- przyjęliśmy kiedyś innych, których nie chciano w Europie. Za jakiś czas zaczęli mówić: wasze ulice , nasze kamienice. W czasie II wojny kolaborowali z okupantami: np. w Łukowie stawiali bramę triumfalna dla szwabów i dziękowali za oswobodzenie z polskiego ucisku, a  w Zamościu tworzyli Rady Robotnicze wydając polskich patriotów sowietom. Byli w aparacie NKWD i UB. Mordowali naszych w Katyniu. Po wojnie cały aparat represji był obsadzony głównie przez nich. Dziś słychać jak mówią: Polacy jak sobie nie dajecie radę tu mieszkać ,to wyjedźcie z tego kraju.... Nie chcę już  więcej obcych w moim kraju. Obawiam się,by inni nie zrobili nam coś gorszego.... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oszołomy muszą gdzieś wyładować swoją agresję najlepiej na obcym .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za każdym razem jak jakaś niszowa partyjka która chce zaistnieć stworzy jakiś "list otwarty" DW będzie to publikować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystkich wielbicieli "przypalonych" zapraszam na ul. sowińskiego do obejrzenia jak ci "biedacy " zachowują się na ulicy. Maszeruja sobie środkiem ulicy trzymając się za ręce dwa chłopy, OHYDA
ohyda ohyda.. ale ci mało spodni nie rozsadził..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oszołomy muszą gdzieś wyładować swoją agresję najlepiej na obcym .
Oszołomy ? Jesteś idiotą czy udajesz że nic nie widzisz ? Skoro masz internet to powinieneś wiedzieć co uchodźcy robią w europie , poczytaj o Szwecji , nawpuszczali do siebie odmieńców nie przystosowanych do życia w krajach cywilizowanych a oni odpłacają się tym że jak wejdziesz na ich teren to już możesz nie wyjść , bo skoro nawet policja boi się wjechać znaczy że coś jest na rzeczy.Gwałtownie wzrasta przestępczość i jak większości wiadomo to tylko niewielki odsetek tak naprawdę uchodźców reszta przyjeżdża krzewić swoją religie i bardzo szybko przejmowani są przez ekstremistów gdzie wcześniej osiedlili się i teraz werbują nowych , wielokrotnie już z meczetów nawoływali do terroryzmu w europie.   Partia razem nie ma żadnego programu i próbuje zwrócić uwagę tym wrażliwym tematem na siebie , inaczej nikt nawet by nie usłyszał o tym tworze :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać, że ludzie ze zdjęcia to jakieś ułomki i nie byli jeszcze pod zaborem pisu jak to było ok. 10 lat temu. Po twarzach widać, że to ludzie nieszczęśliwi, mało zaradni, bez pojęcia o tym co trzymają w ręku. Czasami takie zomo i sb przydało by się jeszcze raz żeby spałować tych leszczy życiowych. Jak by nie PO to teraz byście mówili po rosyjsku. Czy ten łysy ze zdjęcia nie jest pod wpływem narkotyków? Wydaje mi się, że trzeźwy by tam nie stał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS TO GŁĘBOKIE SZAMBO DO OPORU WYPEŁNIONE ŁAJNEM. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Warzocha niech Pan nie wspomina trzech kultur bo w postępowaniu imigrantów nie znajdziesz żadnej kultury. To nie są uchodzcy uciekający przed wojną bo kto ucieka przez 10 granic bez dokumentów. Czy Polska musi ratować zawsze cały Świat? Przecierz w czasie II Wojny Światowej walczyliśmy ,,Za naszą i waszą wolność" i jak na tym wyszliśmy. Dlaczego Pan w liście chce odbierać prawo do oceny sytuacji młodym często bezrobotnym. Przypomnę tylko, że na Morzu Bałtyckim nie grasują polscy piraci a w okolicy Afryki można paść łupem piratów, skąd są piraci? Kto łamie wszelkie prawa graniczne pokonując siłą zapory i straż graniczną biorąc na litość rządy krajów które ustalały prawo dla swoich obywatel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewactwo to najwieksza zakala swiata. Pomagac chca wszystkim tylko nie swoim a biedy wokol nie malo. Czemu ta lewacka pseudopartyjka nie jest tak aktywna w pomocy potrzebujacym rodakom, zarowno tym w polsce jak i na kresach? Bo to nie jest atrakcyjne propagandowo. Gadaja o pomocy uchodzcom, tylko ze zaden z nich nie wezmie ich do siebie, nie wspomoze finansowo. Natomiast zrzucaja to na spoleczenstwo. Zwykli propagandzisci. Gonic to lewackie scie.rwo jak najdalej od europy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewątpliwie chwałę miastu przynosi sepleniący miłośnik wibratorów, walący gorzałę z "małpeczek" i nawołujący do jarania ziela. Z brodą upodabnia się do herbu miasta i chyba dlatego tak mu w tym zrytym łbie trzeszczy.
Oooootak!!! tylko nie wiem, czy świński ryj zamiast chleba spodoba się przybyszom?. Bo przecież świński ryj to też ulubiona zabaweczka brodatego jak koza Janeczka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać, że ludzie ze zdjęcia to jakieś ułomki i nie byli jeszcze pod zaborem pisu jak to było ok. 10 lat temu. Po twarzach widać, że to ludzie nieszczęśliwi, mało zaradni, bez pojęcia o tym co trzymają w ręku. Czasami takie zomo i sb przydało by się jeszcze raz żeby spałować tych leszczy życiowych. Jak by nie PO to teraz byście mówili po rosyjsku. Czy ten łysy ze zdjęcia nie jest pod wpływem narkotyków? Wydaje mi się, że trzeźwy by tam srał
Zapewniam że byli my trzeźwe i wiem po co stoim! stali my z tatem i wójkiem bo my so polskie patrioty i mówim nie tym przybyszom z Brazyli czy innej Katalonii. My cieżko praujem na nasze (papirosy z przemyta to tez praca!) a co zrobić ze nie ma pracy dla takich jak my - jak ja mam 4 klasy skończone!! ło i na wózki widłowe pół kursu! i my nie chcemy tu imigrantów! on majo dostać mercedesa na start i milion złotych i dom pod lublinem! niech ich szlak! tfu! takich jak my so wincyj! bo jest i Stacho i  Marian.. o i nawet siwy popiera nas! I my so patrioty! nie rzucim ziemi ! ziemia dla ziemniaków! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie mówiłem że te Centrum Kultury to lewactwo finansowane z Eurokołchozu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszka za granicą a pisze że miastu wstyd przynoszą Ci którzy chcą resztki naszej polskości ocalić ..............kocham ten kraj ,przyrodę ,ludzi ,kulturę i tutaj mieszkam biednie  żyję ale chcę bezpieczeństwa dla moich dzieci i zachowania naszej kultury i przyszłości dla nich NIE MAMY SIĘ CZEGO WSTYDZIĆ ,PODNIEŚMY GŁOWY .......jestem przeciw najeżdzcom niby imigrantom którzy jawnie demonstrują nienawiśc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wysłać wszystkich do Państwa Islamskiego w Syrii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupia argumentacja. Każdy kto nie chce islamizacji, gwałtów i wyłudzania socjalu jest rasistą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podejście do spraw gospodarczych ok, ale ze względu na uchodźców i ogólny światopogląd tych ludzi nigdy na nich nie zagłosuje. Głosuje na PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wydawało się że pojawi się ruch za Polską .Ta partia zrobi wiele zła , i na kogo głosować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dużo ludzi myli imigrantów z Uchodźcami. Imigranci w naszym mieście czyli studenci z zagranicy chwalą nasze miasto ale trochę głupio było jak były te manifestacje. Co taki student studiujący w Lublinie, powiedzmy sobie na Uniwersytecie Medycznym jest winny ze przyjechał do nas studiować. Rozmawiałem z paroma studentami z USA którzy są dziećmi polskich imigrantów i naprawdę są wdzięczni ze mogą studiować tutaj. Za rok studiów płaca 21 tysięcy dolarów plus utrzymanie. Musimy pomysleć ze jest to dodatkowy zarobek dla naszych mieszkańców i pracownikow a szczególnie w branży gastronomicznej. Ekonomia Lublina była i będzie zawsze zależała od studentów. Musimy o tym pamietać. Nigdy nie miałem problemu z imigrantami w naszym mięcie bo zawsze są przyjaźnie dla innych. Nigdy sie nie spotkałem tez z jakimś chamstwem z ich strony. Są u nas w mieście i robią swoje. Obawiam sie ze takie demonstracje jak ta może zaszkodzić naszemu miastu. Musimy odróżnić narodowców od patriotów i wiedzieć ze ci zwani "Narodowcy" nie są prawdziwymi patriotami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie na temat ale spodobało mi się  :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...